Wnętrza inspirowane stylem bohaterów filmowych: glamour i styl

WYRAŹ SWÓJ STYL: WNĘTRZA INSPIROWANE BOHATERAMI FILMOWYMI

Poznaj świat glamourowych wnętrz, które inspirowane są filmowymi bohaterami z wielkiego ekranu. Udaj się w podróż pośród zmysłowych dekoracji i szykownych mebli, które przeniosą Cię w świat romansu, przygody i ekscytacji. Wnętrza, które imitują style gwiazd kinematografii, są idealnym sposobem na wzbogacenie Twojego mieszkania.

1. INSPIRACJA MARZENIAMI: Wnętrza inspirowane rosyjskimi baśniami

Gdy marzymy o romantycznym domu, pełnym magicznej atmosfery baśni, warto zainspirować się sztuką rosyjska i klimatyczne wnętrza z filmów “Królewna Śnieżka” lub “Księżniczka i żółądkowa”. Zainspirowane klasyczną dekoracją, zasłony z misternymi haftami i kloszami z kryształami, wprowadzą niepowtarzalny klimat tej baśniowej krainy.

1. STYL FIKCYJNY: Wnętrza inspirowane postacią Jamesa Bonda

Jeśli zaciekawił Cię styl agenta 007 lub kochanka Jamesa Bonda, stwórz nowoczesną przestrzeń, która będzie przypominała wytworny apartament, gdzie bohaterowałby Twoją atmosferę. Czerń, biała biel, futurystyczne technologie i kolekcja szklanych kieliszków nieodłącznie kojarzą się ze słynnym agentem.

1. WNAĘTRZA SZLACHETNE: Wnętrza inspirowane filmami “Anastazja” lub “Doktor Żywago”

Bo uriękawnych wnętrz z filmów “Anastazja” lub “Doktor Żywago”? Ich styl dekoracji inspirowany jest pałacami z czasów carskich i wielką elegancją – kryształowe żyrandole, złocone detale i szlachetne materiały to podstawowe elementy tego stylu dekoracyjnego. Stwórz swoje wersję tych wnętrz i poczuj się jak carowa!

1. EFEKT STAROŚCI: Styl vintage inspirujący filmowymi dekoracjami

Jeśli lubisz klasyczne kino i styl retro, postaw na wnętrza inspirowane kultowymi produkcjami. Stylizacja mebli i dodatków na lata 50-te i 60-te to strzał w dziesiątkę dla miłośników klimatów z retro dekoracyjnych. Zastanawiałeś się kiedyś nad wprowadzeniem do swojego wnętrza dekoracyjnych francuskich posterów lub stylową, hamakową fotel?

1. EKSTRawagancka luksus: Styl dekoracyjny inspirowany “Wielkim Gatsby”

Innym ciekawym stylem jest włoska moda i szycie wnętrz, która pochodzi z filmów “Wielki Gatsby”. Pełne przepychu aranżacje sypialni – duża, wykładana wełną podłoga, okazałe meble, mahonkowe ramy – to tylko niektóre z pomysłów na to jak stworzyć niepowtarzalne i wytworne wnętrza.

Inspiryj się filmowymi produkcjami i stwórz swoją własną, niepowtarzalną dekorację wnętrz. Jedna rzecz jest pewna – styl bohaterów filmowych na pewno wprowadzi do Twojego domu sporo klasy i stylu.

Author: platforma-flexicurity.pl