Akumulatory żelowe Kraków. Akumulatory i kolektory słoneczne Szczecin

Akumulatory to dziedzina, która jak każda inna przeszła rewolucję. Dawny akumulator wypełniony płynnym elektrolitem zostały zastąpiony przez akumulator z żelem w środku.
Żelowe wypełnienie
Akumulatory żelowe mają wiele zalet: są wyjątkowo szczelne, dzięki czemu można je przewozić w dowolnej pozycji, w dowolnej pozycji mogą też pracować, nie wymagają uzupełniania elektrolitu, nie szkodzi im niska temperatura… Akumulatory żelowo stosowane są w motoryzacji, na chwilę obecną głównie w pojazdach jednośladowych. Przez swoją stosunkową niską moc przy jednoczesnym dostarczaniu wysokich prądów nie nadają się jako akumulatory rozruchowe w samochodach osobowych. Kraków, Szczecin i inne duże miasta to miejsca, w których bez problemu zakupimy tego typu akumulator.

Słońce=ciepło

Kolektory słoneczne coraz częściej możemy zobaczyć na dachach domów jednorodzinnych. Sa to urządzenia korzystające z odnawialnych źródeł energii, w tym przypadku z promieniowania słonecznego, które wykorzystywane jest do ogrzewania wody. Warto zapytać specjalistów jakie kolektory słoneczne będą odpowiednie do naszych potrzeb. W dużych miastach, jak Szczecin czy Kraków bez problemu znajdziemy firmy zajmujące się tego typu instalacjami.

Author: platforma-flexicurity.pl